З Христинівського молокозаводу масово звільнятимуть працівників

На Христинівському молокозаводі заплановане масове звільнення працівників. Про це повідомляє Христинівська районна філія Центру зайнятості.

“З метою надання комплексу соціальних послуг трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, фахівці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели семінар в ПАТ «Христинівський молокозавод». Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань вивільнення. Під час зустрічі фахівці районної філії ознайомили учасників семінару із вимогами законодавства щодо порядку вивільнення, актуальними вакансіями, послугами служби зайнятості, правами і обов’язками осіб, які звертаються за сприянням в працевлаштуванні. Також працівники підприємства цікавилися умовами реєстрації у службі зайнятості та розмірами виплат допомоги по безробіттю”, – йдеться в повідомленні.

Директор Христинівської районної філії Василь Ковальський коментує: “Зараз одне із пріоритетних наших завдань – сприяти якнайшвидшому працевлаштуванню працівників, які вивільняються. Фахівці проводять семінари та тренінги щодо написання резюме, інформують про актуальні вакансії та пояснюють алгоритм дій працівника, який підпадає під скорочення чисельності штату або ліквідацію установи. Кар’єрні радники мотивують до активного пошуку роботи, продовжують інформувати про актуальні вакансії, організовують співбесіди з роботодавцями”.

20 Березня, 2021 в 19:40 / Переглядів: 1385

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про