На вокзалі потяг відрізав ноги: учаснику АТО з Черкаської області потрібна допомога

На вокзалі потяг відрізав ноги: учаснику АТО з Черкаської області потрібна допомога

Учасник бойових дій Олександр Головатий із Черкащини потребує допомоги. Йому на залізничному вокзалі в місті Києві потяг відрізав ноги.

Про це повідомляє у соціальній мережі Facebook Віталій Баранов.

А черкаська волонтерка Оксана Циганок просить небайдужих передати Олександру біотуалет, якого чоловік наразі потребує. 

Олександр Головатий сам із смт. Маньківка, що в Черкаській області. Він розлучений та має сина. Проживає із мамою пенсіонеркою, яка продовжує працювати бібліотекарем.

“Саша воює з 2014 року, пішов добровольцем, з 2015 офіційно у штаті ЗСУ. Цього разу він їхав на свою сьому ротацію, але через київські пробки запізнювався на потяг. Пам’ятає, як швидко йшов по перону, боліла голова, потім пустота і опам’ятався на колії з відірваними ногами, знову знепритомнів. Причиною трагедії стали у тому числі численні контузії, нелікований посттравматичний синдром”, – написав Віталій Баранов. 

За його словами, зараз стан Олександра тяжкий. У нього була велика втрата крові, перебував у реанімаційному відділені 17 лікарні. Вмісту алкоголю в крові не виявлено.

“Лікарня, за нашим наполяганням, забезпечила його реанімаційними матеріалами та препаратами. Вчора, через 10 днів після операції, його без обох ніг, з ампутацією до середини бедра відправили додому, винесли сестрі, яка приїхала з чоловіком забрати. Як буде проходити лікування усім наплювати. Вчора до нього, крім сім’ї та волонтера Івана, не навідувався ніхто, а сьогодні із районної лікарні смт. Маньківка обіцяли надіслати лікаря для огляду. Місцева влада навіть не знає, хто він, де живе та який його стан. Якщо маєте можливість приділити увагу, допомогти з переобладнанням квартири на другому поверсі панельної п’ятиповерхівки, надати гігієнічні засоби – зробіть це”, – написав він. 

16 Березня, 2021 в 17:23 / Переглядів: 353

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про