Звинувачував у чорній магії: на Уманщині пенсіонера підозрюють у вбивстві сусіда

У селі Шарин на Уманщині від пострілу в голову загинув 70-річний Петро Панчук. Застрелили з мисливської рушниці, поки збирав дрова неподалік від свого будинку. Жертва загинула одразу. Трагедія сталась 5-го березня. В скоєному підозрюють 74-річного сусіда. Між чоловіками давно був конфлікт.

Про це йдеться на сайті Про все.

– У селі про підозрюваного відгукуються негативно. Він мене в дитинстві бавив, – розповідає односелець загиблого. Не називається. – А той, що застрелив, колись в міліції працював. Нібито шофером, якщо не помиляюсь. Нікого не любить, крім себе. З Петром вони давно ворогували. Того дня Панчук пішов дрова збирати. Завжди туди ходить. А той сусід підстеріг і вистрелив з дробовика.

Ймовірний вбивця звинувачував опонента у чорній магії. Той нібито «поробив» своєму ворогу.

– Цей убивця вже півроку погрожував моєму чоловіку, – плаче вдова Валентина Панчук. – А Петро не звертав взагалі уваги на це. Сусід казав, що ми якоюсь чорною магією займаємося. Я поняття навіть не маю, що це. Я була саме на подвір’ї, коли почула постріл. Одразу побігла і побачила калюжу крові. Поряд з чоловіком лежала рушниця. Почала телефонувати до поліції. В цей час я бачила, як сусід іншою стежкою побіг. Навіть не оглянувся. Вже пізніше службовий собака привів прямо до нього під ноги. Він почав віднікуватись.

Жінка стверджує, що підозрюваний при копах сказав, що її вб’є наступною.

– Він при поліцейських сказав, що я наступна, – продовжує Панчук. – Так і заявив: «Ти нічого не могла бачити. Ти наступна». Я нещодавно підходила до його невістки запитати, що вони від нас хочуть. А та пояснила, що її чоловік їздив до ворожки в Одеську область, яка повідомила, що сусіди навели «порчу». І з тих пір наш сусід ледь не щоночі бив у якусь залізяку в себе на подвір’ї.

Сам підозрюваний свою причетність до вбивства заперечує.

– Не знаю, хто там стріляв. Я не стріляв, – заявив перед обранням міри запобіжного заходу пенсіонер. – Я просто заносив сміття в ту долину.

Син затриманого впевнений у невинуватості батька.

– Я взагалі не розумію, які претензії до нас, – дивується чоловік. Називатись відмовляється. – В нас ніколи не було ніякої зброї. Не вірю у винуватість батька. Його затримали, бо сусіди на нього вказали. Його ж не впіймали на місці.

Слідчі розглядають справу за статтею про умисне вбивство. Затриманий пенсіонер під вартою.

Петра Панчука поховали в неділю, 7 березня.

11 Березня, 2021 в 22:13 / Переглядів: 2428

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про