Під час перебування у виправній колонії чоловік отримав ще одне покарання

Прокурорами Уманської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 36-річного засудженого по факту незаконного придбання та зберігання наркотичного засобу, без мети збуту, за ознаками кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Установлено, що чоловік, відбуваючи покарання у вигляду позбавлення волі в Державній установі «Старобабанівська виправна колонія (№92) Міністерства юстиції України, що розташована в с. Старі Бабани, Уманського району Черкаської області, діючи умисно та цілеспрямовано, у липні 2020 року, знаходячись на спортивному майданчику відділення соціально-психологічної служби колонії, знайшов та підняв із землі поліетиленовий згорток із кристалічною речовиною білого кольору, що кріпився до мобільного телефону, встановивши, що вміст згортку є наркотичною речовиною (метадон), в подальшому поклав його разом з телефоном до кишені та з метою зберігання носив при собі. Того ж дня працівниками Старобабанівської ВК-92 вказаний наркотичний засіб виявлено та вилучено у засудженого.

Вироком Уманського міськрайонного суду Черкаської області зловмисника визнано винним та засуджено до покарання у вигляді 2 місяців арешту.

На підставі ст.71 Кримінального кодексу України частково приєднано невідбуту частину покарання за попереднім вироком та остаточно до відбування покарання призначено 4 роки 1 місяць позбавлення волі.

Пресслужба Уманської місцевої прокуратури

3 Березня, 2021 в 17:59 / Переглядів: 459

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про