Резервісти Уманщини пройшли стрілецький вишкіл

26 лютого на базі Уманського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ОМТЦК та СП) було проведено «Єдиний стрілецький день». Пише сайт umannews.city.

У вишколі взяли участь бійці підрозділів територіальної оборони Христинівського, Жашківського, Тальнівського, Монастирищенського, Лисянського, Маньківського, Катеринопільського та Уманського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Навчання проходили на стрілецькому полігоні Уманського району.

Бійці батальйонів територіальної оборони Черкащини, серед яких багато учасників АТО/ООС, відпрацювали практичні заняття з вогневої, тактико-спеціальної та військово-медичної підготовки.

Учасник «Єдиного стрілецького дня», уманчанин, командир роти охорони Уманського батальйону територіальної оборони Микола Мельник розповів, що він постійно бере участь у всіх злагоджувальних і тренувальних заходах територіальної оборони, тому що йому і його підлеглим – бійцям батальйону, не байдужа доля України і доля Уманщини. Чоловіки, серед яких переважна більшість учасників бойових дій і офіцерів запасу готові захищати своє рідне місто і його людей від зовнішнього ворога і тих, хто «розгойдує» політичну ситуацію зсередини.


Найголовніше ─ бути вкупі з однодумцями, бачити побратимів з інших районів і знати, що всі ці люди свідомо проходять вишкіл щоб покращити свої бойові навики для захисту країни.

Чоловіки з усією серйозністю відпрацювали практичні стрільби з пістолета ПМ, автомата АК-74, вчилися надавати першу медичну допомогу.

Всіх бажаючих укласти контракт на проходження військової служби у резерві в підрозділах територіальної оборони запрошують до Уманського ОМТЦК та СП: м.Умань, вул.Грушевського 12, кабінет №4.

1 Березня, 2021 в 18:58 / Переглядів: 219

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про