Кілька доріг комунальної власності Сміли передали державі

На позачерговій сесії Смілянської міської ради депутати одноголосно ухвалили рішення про передачу автомобільних доріг комунальної власності територіальної громади міста до державної власності. Пише сайт Сміла.UA.

Дане рішення є результатом недавньої трьохсторонньої зустрічі за участю народного депутата України Олександра Завітневича, голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова та міського голови Сергія Ананка.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про передачу на баланс Укравтодору ділянки дороги Н-16 (Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань) в адміністративних межах нашого міста міста. Ця дорога буде відремонтована та приведена до належного технічного стану за рахунок держави.

Крім того, за ініціативи Олександра Завітневича, було порушено питання щодо ремонту ділянки дороги Н-01 (Київ-Знам’янка), яка проходить через місто і має загальну протяжність – 6,7 км. Визначено, що зазначена ділянка дороги має державне значення, але перебуває в комунальній власності міста. Тому і її в подальшому треба відремонтувати за кошти державного бюджету.

23 Лютого, 2021 в 15:18 / Переглядів: 174

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про