В Умані розслідують обставини отруєння школярок таблетками

Сьогодні дві учениці 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 отруїлися. За попередніми даними вони прийняли синтетичний препарат.

За словами особистого лікаря учениць школи №14, дівчата потрапили до лікарні 3 години тому. Знаходяться під наглядом лікарів. Стан стабільний середньої важкості. Наразі проводиться відповідне лікування.

У свою чергу, начальник відділу освіти Ірина Миколенко, розповіла, що на даний час підготовлено розпорядження міського голови Ірини Плетньової про створення комісії щодо розслідування нещасного випадку, що стався в Уманській школі №14.

До складу комісії увійдуть представники відділу освіти, правоохоронних органів та медичні працівники.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, до подібних інцидентів можуть бути причетні небезпечні інтернет-ігри та різні челенджі.Наразі поліція розслідує обставини подій.

Звертаємось до батьків! Проведіть, будь ласка, роз’яснювальну роботу з дітьми щодо небезпечності таких «ігор», адже вони призводять до катастрофічних наслідків. Намагайтесь більше часу проводити з дітьми та спілкуватись з ними.

Закликаємо молодь бути свідомими та не переймати небезпечні челенджі задля розваг, адже це може зашкодити не лише здоров’ю, але й життю

!Звертаємось до фармацевтів! Не продавайте лікарські засоби неповнолітнім без рецепта лікаря.

Зауважимо, що це не перший випадок отруєння аналогічними синтетичними препаратами 16 лютого у всіх соціальних мережах та ЗМІ обговорювалось питання про подібне отруєння ліцеїсток з Боярки.

Виконком Уманської Міської Ради

17 Лютого, 2021 в 20:16 / Переглядів: 728

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про