Церковний скандал на Лисянщині: віряни вимагають закрити церкву

Парафіяни православної церкви Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Московського патріархату у селі Бужанка на Лисянщині, які торік заявили про перехід до ПЦУ, вважають, що приміщення має бути закрите, пише видання “Вісті Черкащини“.

– По-перше, об’єкт не зданий в експлуатацію, – розповів Анатолій Довбик – один з «розкольників», як називає прихильників української церкви місцевий священик, – вже двічі в церкві було закорочення електропроводки. Згоріла апаратура. Я звертався до пожежної служби закрити приміщення, бо не дай Бог колись спалахне. По-друге, мене і таких як я, котрі будували церкву, вкладали сюди свої кошти, московський священик і на поріг не пускає, а коли й зайдеш, то одержиш або стусана або почуєш прокльони, образи. То навіщо такий Божий дім, де немає любові до ближнього.

У Бужанці триває судова тяганина більшої частини релігійної громади із священиком і його прихильниками щодо передачі приміщення церкви ПЦУ, той уже двічі викликав з Черкас фіскальну службу. Остання, як розповів Анатолій Довбик, приїжджала під час локдауну, і вірян знову викликали для «бесіди». Бужани вважають це зухвальством і знущанням над людьми. Адже багато після цього, як і попереднього разу, захворіли на коронавірус.

15 Лютого, 2021 в 12:38 / Переглядів: 238

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про