Суддя, яку судять за хабар, очолила Уманський суд

Згадайте цю історію, коли будете слухати чергові розповіді про необхідність посилити Вищу Раду Правосуддя і не допустити міжнародників до добору Вищої кваліфкомісії суддів. Колеги з Prosudпишуть, в.о. Голови Уманського міськрайонного суду стала Людмила Горячківська (на фото). Суддею стала у 2000 році, а вже у 2006 році вона допомогла шахраям вкрасти будинок.

Горячківська без відома власника будинку Єфіменка, який проживав у Португалії винесла рішення, яким визнала право власності на будинок за невідомим йому чоловіком на прізвище Товт. Той нібито позичив власнику $2500 за працевлаштування в Португалії, які той не повернув (доволі складно повернути борг, про який не знаєш). Горячківська вирішила, що за неповернуті $2500 Єфіменко має віддати свій будинок.

Коли Єфіменко дізнався про це, то подав заяву про злочин і оскаржив рішення. Згодом з’ясувалось, що усі документи підроблені, ніякого боргу не було, навіть засідання суду не було. За таке рішення на Горячківську завели кримінальну справу, яку розслідували 4 роки, а у 2011 передали до суду. Справа досі розглядається судом першої інстанції.

Але це ще не все. У листопаді 2014 року Горячківську разом з іншим суддею піймали на хабарі в $9500. Згодом справу проти судді передали до Гайсинського суду Вінницької області, де вона успішно затягується дотепер.

Найцікавіше, що Горячківська до 2017 року вершила правосуддя, після чого її відсторонили до вироку суду. А нещодавно вона стала в.о. голови суду!, Мовляв, відсторонення від посади не заважає керувати судом та організовувати роботу інших суддів. Сюр.

За останні кілька років, вже не здійснюючи правосуддя, Горячківська отримала від платників податків майже 800 тис.грн зарплатні. Все йде до того, що лояльна ВРП відправить Горячківську в почесну відставку, а ми з вами продовжимо зі своїх кишень виплачувати пожиттєво винагороду судді.Замість того, щоб відправити всю ВРП на смітник історії, депутати пропонують дати їм ще більше повноважень. До речі, тут є можливість зробити їх відомими серед виборців: https://bit.ly/39OaIop

10 Лютого, 2021 в 21:43 / Переглядів: 400

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про