Міграційники видворили з України вірменку, яка довго переховувалась

Міграційники примусово видворили з України неврегульовану мігрантку з Вірменії, яка неодноразово порушувала міграційне законодавство.

Про це повідомляє пресслужба Міграційної служби Черкаської області.

Жінка вперше прибула в Україну у 2009 році. Після закінчення визначеного терміну свідомо не перетнула кордон, чим і порушила правила перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.

У березні 2017 року її притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП у зв’язку з порушенням термінів перебування в Україні та ухвалили стосовно неї рішення про примусове повернення.

Іноземка зобов’язалася за місяць самостійно залишити територію України, проте натомість почала переховуватися від міграційників.

Учергове громадянка Вірменії потрапила у поле зору Міграційної служби у 2019 році під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мігрант». Тоді суд задовольнив позов міграційників про примусове видворення за межі України неврегульованої мігрантки. Однак жінка знову почала переховуватися за межами Черкащини, змінюючи місце проживання.

Після надходження інформації про повернення у Черкаси мігрантки, іноземка була виявлена та супроводжена до аеропорту. Завітати в Україну громадянка Вірменії зможе щонайменше за 5 років через встановлену заборону в’їзду.

8 Лютого, 2021 в 21:03 / Переглядів: 108

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про