Керівникам медустанов області доручили ліквідувати порушення пожежної безпеки

Для того щоб не допустити надзвичайних ситуацій у медичних закладах області, всі відповідальні служби мають напрацювати план дій та провести активну роботу щодо протипожежних заходів. На цьому наголосив під час засідання комісії ТЕБ та НС голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

3 лютого в обласній інфекційній лікарні Запоріжжя сталася пожежа, внаслідок якої загинули щонайменше четверо людей – лікар та троє пацієнтів. Причини пожежі наразі встановлюються.

Тому голова Черкаської ОДА ініціював зібрання комісії ТЕБ та НС, аби відповідальні доповіли про ситуацію в області.

Як доповів керівник Управління ДСНС в Черкаській області Андрій Даник, протягом 2019–2020 років було проведено позапланові перевірки на 99 об’єктах.

За результатами виявили 1099 порушень вимог, не усунули  на сьогодні 54% порушень . До адмінвідповідальності притягнені 84 посадові особи.

Порушення виявили в таких закладах: Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері, Будищенському психоневрологічному інтернаті, Шполянській лікарні, Другій Черкаській міській лікарні відновного лікування, Другому Черкаському міському центрі ПМСД, Черкаському обласному шкірно-венерологічному диспансері.  Позови з приводу цих закладів перебувають у суді.

За словами Даника, понад 20 закладів не мають навіть первинних засобів пожежогасіння, закорема, вогнегасників. Але керівники установ не усувають недоліків.

– Це абсолютно неприйнятна ситуація, коли безвідповідальність деяких керівників ставить під загрозу здоров’я та життя людей. У нас в області 23 заклади на сьогодні приймають пацієнтів із коронавірусом. Саме ці лікарні зараз працюють у посиленому режимі, там встановлене кисневе та інше медичне обладнання, яке додатково навантажує електромережі. Тому важливо приділити особливу увагу саме лікарням першої хвилі, які задіяні у боротьбі з ковідом, – наголосив Олександр Скічко.

Голова ОДА доручив Управлінню охорони здоров’я Черкаської ОДА спільно з представниками Управління ДСНС в області, органів місцевого самоврядування провести роботу з комунальними лікувальними установами Черкащини та комісійну перевірку альтернативних джерел живлення. Усунути порушення протипожежної безпеки мають усі заклади охорони здоров’я.

8 Лютого, 2021 в 20:56 / Переглядів: 105

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про