Справа пари клофелінщиків в Умані: суд прийняв рішення

В Умані чоловік та жінка пограбували родину на кілька сотень тисяч гривень, винесли дорогу техніку, а на останок смертельно отруїли господаря будинку. А тепер вимагають, аби суд відпустив їх під домашній арешт.

Історія сталася два місяці тому. Тоді пара орендувала частину приватного будинку, а за вечерею отруїла всю сім’ю клофеліном. На жаль, для господаря ця доза стала смертельною, – інформують “Надзвичайні новини”.

Біля Уманського міськрайонного суду зібрався натовп людей, які прийшли піддтримати родину загиблого Романа Рябоконя, з яким кілька місяців тому жорстоко розправилися “квартиранти”.

Господар з дружиною подобово здавали в оренду частину свого будинку. Якось поселилися чоловік із жінкою, які видавалися дуже порядними та, навіть, запросили хазяїв до себе на вечерю.

Під час частування господиня Тетяна знепритомніла, а прокинулася лише вночі і виявила, що зникли золоті прикраси, побутова техніка та 150 тисяч гривень. А от чоловік отруєння клофеліном не пережив, доза стала для нього смертельною.

Правоохоронці знайшли та затримали “квартирантів”. Ними виявились 31-річний рецидивіст Іван Ємільянов та його спільниця, 28-річна Вікторія. Суд їх обох одразу арештував, але потім їх відпустив на волю. Проте на останньому засіданні Ємельянова знову взяли під варту.

6 Лютого, 2021 в 19:54 / Переглядів: 251

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про