Поповнення: 26 бібліотек Черкащини отримають 15 тисяч книжок

Двадцять шість бібліотек області отримають книжкове поповнення – 15 тисяч примірників світової та вітчизняної літератури українською мовою. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділу формування фондів Людмила Посипайко.

Книги надійшли за державною програмою до обласної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка. Нині її працівники відбирають літературу, аби відправити до обраних бібліотек.

Фонд обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка поповнили світові бестселери, дитяча література, документальні книги та психологія – всього 827 назв найсучасніших книг: “Ці книги прийшли за державною програмою, вона працює вже не перший рік. Останні три роки ці книги нам передає Інститут книги”, – розповіла завідувачка відділу формування фондів Людмила Посипайко.

Книги поки лежать в коридорі, гардеробі та книгосховищі. Нині їх відсортовують, аби передати бібліотекам області. Зі слів фахівчині, пощастить 26-ти закладам: “Відібрали 26 найкращих бібліотек області – вони мають багато читачів і активні в соцмережах”.

Серед цих 26 – Єрківська бібліотека, що на Катеринопільщині. Свої книжки працівники бібліотеки вже забрали: “Ми дуже задоволені, що отримали скільки книг. Читачі вже давно питають, коли буде поповнення новою літературою”, – розповіла завідувачка Єрківської бібліотеки Людмила Пономаренко.

Зі слів бібліотекарка Лариси Гусаченко, передали книги і для дітей, і для батьків: “Ми ці книги отримали з різних видавництв України. Потім розклали їх за назвами. На дитячі бібліотеки ми відбираємо дитячу літературу, а для дорослих – дорослу”.

Людмила Посипайко зазначила, що в перелік потрапили ті книги, які найчастіше запитують читачі: “Наприклад, Володимир Лис, Надія Гуменюк, Люко Дашвар, Олег Сенцов – вони зараз дуже популярні. Книги зараз дорогі, тож не кожен може дозволити собі купити їх у магазині. У нас вся ця література буде на відділі абонементу. Кожен, хто захоче прочитати книгу, зможе прийти і взяти її додому”.

Нині ці книги оформлюють, на кожну буде нанесено бібліотечний шифр. Згодом ними зможуть користуватися відвідувачі.

3 Лютого, 2021 в 12:24 / Переглядів: 349

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про