На Христинівщині вже підраховують земельні ділянки

Чим більше є, тим більше хочеться…

Нещодавно всі старости Христинівської міської територіальної громади отримали листа, яким на виконання запиту голови депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» Олега Баштана зобов’язані надати йому інформацію в письмовому та електронному вигляді щодо всіх земельних ділянок колишнього Христинівського району.

Депутата цікавить ВСЕ: якого виду земельні ділянки є в селі та за його межами, хто користується ними та на яких підставах, скільки платять користувачі та власники, хто ці власники та користувачі, чи є ставки, хто ними користується та хто скільки платить і т.д.

Дивні питання до старости, враховуючи наявність державних органів, які ведуть облік як земель так і податків. Та здається депутат Баштан вибрав такий шлях умисно. По-перше, хоче натякнути всім (може, хто ще сумнівається), що таки він керує районом. По-друге, корисно дізнатись, де, що, у кого є, можливо вийде прибрати до рук. А по-третє, не можна втрачати час, якщо зараз ти «ХТОСЬ» то завтра можеш бути «НІХТО», а земелька завжди потрібна.

Всі ці прагнення довести свою важливість і захопити чим більше, прикриваючись хазяйновитістю та благими намірами, зрозумілі і навіть передбачувані, ось тільки дивно чому відсутнє питання в листі голови фракції О. Баштана щодо земельних ділянок історико-культурного призначення, підстав користування та коштів сплачених за це? Можливо, тому, що Уманська місцева прокуратура Черкаської області звернулась в господарський суд Черкаської області з позовом в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Обрій» (підприємство О. Баштана), в якому просить суд зобов’язати СТОВ «Обрій» повернути державі земельну ділянку, загальною площею 21,9547 га, історико-культурного значення, що знаходиться в адміністративних межах Талалаївської сільської ради Христинівського району Черкаської області, шляхом її звільнення.(справа №925/1008/18)

То скільки ж платить Олег Баштан за 21,9547 га. державної землі і скільки заплатив з 2006 року, від моменту укладення договору? і чому п’ятий рік користується землею без сплати жодної гривні на користь громади?

3 Лютого, 2021 в 10:37 / Переглядів: 1145

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про