Підприємці просять компенсувати їм майже 500 тисяч за м’ясо для дитячих садків

?????????????????????? “????????????????” ???? ?????????? ?????????????????? ??????????????

25 січня Господарський суд Черкас призначив підготовче засідання за позовом підприємства ТОВ “Каштан-плюс” до департаменту освіти та гуманітарної політики про стягнення 452 248 гривень за постачання м’яса до дошкільних навчальних закладів.  

Про це свідчить ухвала суду опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Відповідно до тексту ухвали, підприємці просять компенсувати їм витрати на поставлений товар, відповідно до договору від 05.10.2020, укладеного між ними та департаментом на постачання м’яса до дошкільних навчальних закладів. 

Згідно з інформацією в системі “Прозорро”, 5 жовтня за результатами відкритих торгів був укладений договір, загальною вартість 2,2 млн гривень. Втім, цих коштів не вистачило для закриття потреби до кінця минулого року. 11 грудня між департаментом в особі на той момент керівника Сергія Воронова та підприємством була підписана додаткова угода на постачання м’яса, вартістю 450 тисяч гривень. Проте, через порушення вимог закупівельного законодавства, угода не була зареєстрована у Державній казначейській службі та оплати відповідно неї не проводились. Водночас постачання товару нібито здійснювалось до кінця минулого року на відповідну суму.

Нагадаємо, нині, через непроведення закупівель та неукладання договорів вже більше місяця у дитячих садках відсутнє м’ясо. Його замінюють сосисками та іншими продуктами за рахунок зниження калорійності меню. Як ми писали раніше, виробником м’ясних продуктів, що постачаються до дитячих садочків є підприємство родини секретаря міської ради Юрія Тренкіна, обраного від партії ВО “Батьківщина”. Очільником департаменту є його однопартієць Ігор Волошин. 

29 Січня, 2021 в 22:13 / Переглядів: 143

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про