Хлопчикові із Звенигородщини, якому збирали кошти, встановили слухові апарати

«Спершу у Роми був шок, він оглядався, крутився, не розумів, що й до чого»

На Йорданський Святвечір ми побували у родині Тетяни та Володимира Бережних із Гусакового. З порога нас зустрічають діти, вони по черзі біжать кататися на санках. Саней в родині троє, а дітей аж 9-ро. Навперебій поспішають поділитися радістю: у їхнього Ромчика за вушками тепер апарати, вони дзижчать, як мухи, але він вже чує, відгукується, коли його кличуть, а в суботу в церкві сказав «Ого!», як побачив гору іграшок.

Мама Таня підтверджує, що на Католицьке Різдво прихожанин із церкви Адвентистів сьомого дня Григорій Мар’янчук з дружиною привіз 32 тисячі гривень, які зібрали читачі нашого видання та небайдужі віряни. Також гроші на слухові апарати надав підприємець Володимир Мовчан. Як добре, що серед нас так багато небайдужих людей, які, дізнавшись про Ромчикову хворобу, почали скидати гроші – від кількох тисяч до 50 гривень. Сподіваємося, що наша допомога буде вчасною – хлопчик заговорить. Адже йому так хочеться повноцінно жити: дивитися мультики, слухати музику, розказувати віршики, відвідувати дитячий садок.

«Світ не без добрих людей, – каже мама Таня, пригортаючи непосидючого Ромчика до себе. – У мене немає слів, аби висловити вдячність усім людям, які перераховували гроші на апарати Ромчику. Ми відразу, як нам привезли гроші, наступного дня поїхали у Черкаську обласну лікарню до лікаря. Нам призначили знімок та ауді діагностику. А ще через тиждень ми приїхали за слуховими апаратами. Вони були зроблені якраз під нашого сина. Ми оплатили їх ще попереднього разу, – показує чеки. – Лікарі одягнули апарати, показали, як користуватися ними. Спершу у Роми був шок, він оглядався, крутився, не розумів, що й до чого».

За цей час хлопчик, справді, дуже змінився. Він не такий збуджений та нервовий, став проявляти інтерес до оточуючих, іде на контакт. Лікарі наголосили, що дитина чує, та аби заговорила – треба щоденна клопітка робота. Все треба починати з нуля. Батьки щиро вірять, що через деякий час їхній Ромчик почне говорити, адже цього так хочуть його братики й сестрички, яких тепер у затишній хатинці Тетяни та Володимира аж 8-ро.

Зараз хлопчику оформляють групу інвалідності.

26 Січня, 2021 в 17:23 / Переглядів: 290

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про