На Уманщині повернули з незаконного володіння земельну ділянку вартістю понад 5 млн грн

фото тематичне

Уманський суд задовільнив позов прокуратури та визнав недійсним і скасовував державний акт на право власності на земельну ділянку вартістю близько 5 млн 600 тис. грн. Суд ухвалив рішення  про витребування її з чужого незаконного володіння.

На цей час у суді розглядається ще 11 аналогічних позовних заяв за фактами незаконного вибуття з комунальної власності територіальної громади м. Умані земельних ділянок загальною вартістю близько 65 млн грн.

Здійснюючи процесуальне керівництво під час розслідування кримінального провадження, прокуратурою встановлено, що за відсутності прийнятих Уманською міською радою у передбаченому законом порядку рішень про надання 12 земельних ділянок, за підробленими державними актами громадянами здійснено державну реєстрацію права приватної власності на них та у подальшому відчужено третім особам, переважно громадянам Держави Ізраїль.

Встановивши вказані факти, прокуратура подала до суду в порядку представницької діяльності 12 відповідних позовів, один з яких наразі судом задоволено.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

17 Січня, 2021 в 17:43 / Переглядів: 441

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про