Вихідними на Черкащині часто викликали “швидку” через ножові поранення

У святкові дні медики швидкої допомоги Черкащини неодноразово виїжджали на виклики через ножові поранення. Більшість ножових поранень відбуваються, коли один або обоє учасників конфліктів напідпитку, інформують у КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Смілянські медики швидкої виїжджали на «серцевий напад» до 50-річного чоловіка у село Балаклея. Як виявилось на місці, у чоловіка була різана рана грудної клітки, від того він перебував у стані травматичного шоку. Пацієнта доправили до Смілянської районної лікарні.

Ще раз медики зі Смілянської швидкої виїжджали у те ж село, але вже до 31-річного чоловіка. У нього виявили відкриту рану грудної клітки та травматичний гемопневмоторакс. Доправили пацієнта також до Смілянської ЦРЛ.
Канівські медики виїжджали у село Синявка, там у 16-річного хлопця було ножове поранення бедра. Після надання допомоги фахівці екстренки доправили дитину до Канівської ЦРЛ.

У Маньківці медики були на виклику у 54-річного чоловіка з ножовим пораненням. Пацієнту, з колотою раною черевної порожнини, надали необхідну допомогу на місці.

У селі Велика Яблунівка, що у Смілянському районі, о 3-й ночі «швидку» викликали до 57-річного чоловіка. Як виявили медики, колоту рану живота чоловік отримав ще увечері. Але вночі стало гірше. Тож, надавши допомогу постраждалому, бригада екстренки доправила його до Смілянської ЦРЛ.

11 Січня, 2021 в 13:44 / Переглядів: 153

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про