Торік на Черкащині передали в користування через аукціони майже 800 га землі

Упродовж 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало 129 земельних аукціонів із продажу прав оренди 284-рьох лотів загальною площею майже 2,8 тис. га. За результатами аукціонів передано в користування на умовах оренди 76 земельних ділянок загальною площею 796,4 га.

Стартова ціна оренди ділянок становила 1 млн 77 тис. грн. У ході проведення торгів вартість зросла до 2 млн 558 тис. грн, що становить у середньому 19% від нормативної грошової оцінки (НГО) землі.

Найбільша площа, що передана торік у користування через торги, у Лисянському районі – 136 га. За продаж прав оренди одинадцятьох земельних ділянок до місцевих рад Лисянщини щорічно надходитиме 830 тис. гривень. Договір оренди укладається на сім років.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

9 Січня, 2021 в 13:14 / Переглядів: 142

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про