Педагогічний актив, школярі та фахівці Христинівської районної служби зайнятості спланували подальшу роботу

З метою налаштування майбутніх випускників на свідомий вибір професії, фахівці з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості активно співпрацюють з відділом освіти, педагогічною та учнівською спільнотами Христинівщини. Зокрема, для учнів загальноосвітніх шкіл, педагогічних працівників та батьків проводяться профінформаційні та профконсультаційні заходи.

Відвідуючи різнопланові семінари, інтерактиви та уроки з професійної грамотності, шкільна молодь пізнає світ професій та ознайомлюється з послугами служби зайнятості. Надалі, випускники використовують отриманні знання під час визначення професійного майбутнього.

Педагогічний актив, школярі та фахівці Христинівської районної служби зайнятості спланували подальшу роботу (1)

Так, нещодавно в приміщенні Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась зустріч заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг та фахівців з профорієнтації філії із педагогічним активом та представником шкільної молоді опорного закладу освіти «Христинівський ліцей».

Учасники заходу обговорили умови проведення профорієнтаційних уроків в режимі онлайн, проведення тестування завдяки онлайн сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», проаналізували теми, які найбільше цікавлять майбутніх випускників та окреслили подальші кроки у співпраці.

Учениця 10-го класу Катерина Білоусова презентувала власну роботу на тему: «Соціальні проблеми безробіття Христинівщини», з якою вона брала участь у конкурсі написання наукових робіт в МАН, де зайняла призове місце.

«Катя ретельно підійшла до виконання завдання та на досягнутому не зупиняється. Вона відвідує районну службу зайнятості, вивчає специфіку роботи фахівців, ознайомлюється з матеріалами діяльності служби зайнятості, щоб в наступному році представити на конкурс роботу щодо ринку праці Христинівщини», – коментує директор районної філії Василь Ковальський.

Заступниця директора-начальник відділу надання соціальних послуг Лілія Царук надала необхідні матеріали для написання конкурсного матеріалу та запевнила учасників зустрічі в тому, що подальша співпраця районної служби зайнятості та загальноосвітніх навчальних закладів  буде цікавою та продуктивною.

У свою чергу, наукова керівниця Каті Білоусової – Олександра Усатюк, подякувала працівникам районної філії за допомогу та від імені педагогічного колективу школи привітала працівників служби зайнятості з ювілейною 30-ю річницею створення державної служби зайнятості.

Протягом багатьох років завдання профорієнтаційної роботи служби зайнятості цілком збігається із завданнями загальноосвітньої школи. Це підготовка учня до обґрунтованого вибору професії, що задовольняє, як особисті інтереси, так і суспільні потреби. Тому профорієнтаційна підготовка молоді розподіляється між усіма ланками суспільства. Спільна робота продовжується.

Христинівська районна філія ОЦЗ

3 Січня, 2021 в 20:58 / Переглядів: 195

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про