У Смілі діти отримали опіки на залізниці

Два виклики в диспетчерську екстренки надійшли сьогодні близько 15-ї години. Повідомили про опіки у двох хлопців на залізничній дорозі у Смілі.

Про одну дитину небайдужі повідомили по вулиці Зоряній, 2. Про іншу – поряд зі Знам’янським вантажним парком біля 73-ї колії.

У обох випадках очевидці розповідають, що побачили дитину, яка не розуміла, де знаходиться і що коїться. До того ж, і в одного, і в іншого хлопця був обгорілий одяг, повідомляє пресслужба обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За вказаними адресами виїхали одразу дві різні бригади екстренки. Біля обох дітей були небайдужі, які й викликали швидку. Медики надавали невідкладну допомогу постраждалим. Обидва розповідали, що не пам’ятають, що сталося. Бо ніби вони просто прогулювались вздовж цистерн, які стояли на залізничній колії.

Врешті обох дітей доправили до Смілянської міської лікарні, одного у реанімаційне відділення. У 16-річного медики діагностували електротравму, термічні опіки обличчя та кисті 5% 1-2 ступеню. У 14-річного – близько 40% опіків тіла: обличчя, верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітки.

Обох хлопців бригади екстренки транспортують до опікового відділення Першої черкаської міської лікарні.

20 Грудня, 2020 в 12:45 / Переглядів: 442

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про