Автобан Краковець-Львів планують побудувати за 2 роки

За словами глави “Укравтодору”, в планах на найближчі два роки – побудувати від Краковця належну дорогу міжнародної категорії.

Глава “Укравтодору” Олександр Кубрак заявив, що планується будівництво автобану міжнародного рівня від пункту пропуску “Краковець” на кордоні з Польщею до Львова за 1-2 роки.

Про це пише  ЦТС  з посиланням на  Інтерфакс-Україна .

“У планах на найближчі два роки – побудувати від Краковця належну дорогу міжнародної категорії. Вона стане продовженням автобану, провідного в Україні з польської сторони. Будівництво передбачає облаштування відповідної інфраструктури та пропускної здатності траси довжиною в 65 км і може початися відразу після коригування старого проект 2003 року “, – сказав Кубрак.

За його словами, незважаючи на те, що з Польщі в Краковець веде вже готовий автобан, поляки не відкривають по ньому повноцінний рух, тому що далі немає дороги з відповідною інфраструктурою і пропускною спроможністю.

Нагадаємо, раніше “Укравтодор” розробив проект gо Highway,  який мав з’єднати Одесу і Гданськ хорошим автомобільним сполученням. Українська частина коридору повинні була пройти по маршруту Одеса-Умань-Львів-Краковець. Спочатку планувалося зробити середній ремонт ділянки траси М-12 між Львовом і Уманню.

Також керівництво “Укравтодору” і представники Світового банку ще в 2018 році обговорили запуск проекту будівництва концесійної дороги Львів-Краковець , яка повинна стати складовою частиною міжнародної траси GO Highway (Гданськ-Одеса). Зазначалося, що нове будівництво з’єднає Україну з польським автобаном А4, який проходить через Південну Польщу до кордону з Німеччиною, а також з дорогою S19, що веде на Варшаву, Гданськ.

18 Грудня, 2020 в 18:52 / Переглядів: 515

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про