За вбивство жителя Монастирищенського району засуджено до 14 років позбавлення волі

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво та забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за умисне вбивство.

Вироком Придніпровського районного суду від 29.07.2019 обвинуваченого визнано винним та засуджено до покарання у виді 14 років позбавлення волі з поміщенням до кримінально-виконавчої установи. Ухвалою Черкаського апеляційного суду від 17.12.2019 вказаний вирок суду змінено в частині призначеного покарання до 12 років позбавлення волі.

Так, мешканець Монастирищенського району в листопаді 2016 року, у вечірній час, знаходячись на території колишнього аеродрому, з пістолета марки «ПМ», здійснив три постріли, два з яких в голову потерпілому 56-річному чоловікові, в результаті чого останній отримав вогнепальні кульові поранення голови з переломами кісток основи та склепіння черепа з розтрощенням головного мозку, від яких настала смерть. З метою приховання слідів кримінального правопорушення труп потерпілого зловмисником перевезено та втоплено у лісовій водоймі. В подальшому підозрюваний перебував в розшуку та був затриманий на території однієї з західних областей України. В судовому засіданні правопорушник вину у вчиненому злочині не визнав та від показів відмовився.

Проте захисник засудженого написав касаційну скаргу, в результаті розгляду якої 02.12.2020 ухвалою колегії суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду касаційну скаргу захисника засудженого відхилено, а вирок Придніпровського районного суду та ухвалу Черкаського апеляційного суду залишено без змін.

16 Грудня, 2020 в 18:29 / Переглядів: 293

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про