Учасник бойових дій з Умані в мирному житті працює інженером з охорони праці

Роман Петришин з 2014 року проходив службу у Збройних Силах України, учасник бойових дій. Після закінчення контракту в грудні 2019 року почав пошуки роботи, але перешкодою ставав стан здоров’я. Тому чоловік звернувся за допомогою до Уманського міського центру зайнятості.

У липні, в період карантинних заходів та дистанційного обслуговування клієнтів, Роман дослухався до рекомендацій кар’єрного радника та взяв участь в роботах тимчасового характеру на підприємстві «Уманський лікеро-горілчаний завод», де зарекомендував себе як сумлінний та відповідальний працівник.

Учасник бойових дій з Умані в мирному житті

У грудні Роман отримав постійне місце роботи на цьому підприємстві. Тепер чоловік працює на посаді інженера з охорони праці.

Довідково: протягом січня-листопада в Уманському міському центрі зайнятості перебували на обліку, як безробітні 89 осіб з числа учасників АТО (ООС); 88 з них отримували допомогу по безробіттю, 12 осіб цієї категорії працевлаштовані, в тому числі 1 особа за рахунок виплати компенсації ЄСВ роботодавцю; 1 особа проходила професійне навчання, 3 особи взяли участь в роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 грудня 2020 року послуги в Уманському міському центрі зайнятості отримували 36 осіб зазначеної категорії.

Уманський міський центр зайнятості

15 Грудня, 2020 в 23:46 / Переглядів: 457

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про