Власне житло, авто, зарплата понад 12 тис: у селі на Черкащині шукають сімейного лікаря

57e13cabac31db59

Власне житло, службова автівка, водій та зарплатня у 12,5 тисяч гривень – все це обіцяють новому сімейному лікарю у Медведівській громаді. Зі слів начальника відділу охорони здоров’я Дмитра Лисенка, попри усі заохочення, вакансія відкрита вже чотири місяці. Про це повідомляє «Суспільне«.

Нині в амбулаторії за головну сімейна медсестра Людмила Тираненко. З її слів, працює одночасно за кількох спеціалістів:

«Труд тяжкий, бо все на одній людині: і виклики, і процедури, і прийом, і укладання декларацій. День чи ніч – постійно в напрузі».

Зі слів місцевої жительки Людмили Одинець, кваліфікації медперсоналу не завжди вистачає, щоб допомогти пацієнтам:

«Вік вже такий: і тиск непокоїть, і суглоби, хребет, артеріальний тиск, головні болі. Але людям не надається кваліфікована лікарська допомога, медперсонал що може, те й надає».

Зі слів начальника відділу охорони здоров’я Дмитра Лисенка, аби люди мали змогу отримати медичні послуги в більшому обсязі, запросили лікаря із сусіднього села:«Приїжджає лікар з Трушівців один раз на тиждень, з 8 ранку до 15-16 дня проводить консультації».

Вимог до нового фахівця небагато, з головних – відповідна освіта й бажання працювати, а решта, зі слів Дмитра Лисенка, прийде з досвідом:

«Не менше одного року стажу, бажано молодий. Заробітна плата після вирахування податків – 12,5 тисяч, особистий автомобіль. Також йому надається водій, якщо потрібно кудись поїхати».

Забезпечать фахівця і житлом. Спочатку квартирою, а згодом планують знайти будинок із ділянкою:

«У кухні квартири вже провели тимчасовий ремонт і поставили нові склопакети. У кімнаті лікаря ремонт ще потрібно зробити, але сільська рада допоможе йому».

До того ж, зі слів Дмитра Лисенка, новий спеціаліст працюватиме у сучасному приміщені. Надавати допомогу місцевим у новій амбулаторій розпочнуть після Нового року, тож, окрім терапевта, тут готові взяти на роботу ще одного сімейного лікаря, педіатра, стоматолога, медсестер та лаборанта.

13 Грудня, 2020 в 10:34 / Переглядів: 690

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про