Уманського героя-військового зобразили на поштових конвертах

Фотографію Героя України Андрія Кизила з Умані зобразили на серії поштових конвертів “Героям слава”. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на пресслужбу Укрпошти.

Уманчанин Андрій Кизило (позивний “Орел”) — капітан, заступник командира 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, майор (посмертно) Збройних сил України. Брав участь в обороні Маріуполя та у боях за Авдіїївку. Загинув під Авдіївкою у січні 2017 року. ​

Героя-військового з Черкащини зобразили на серії поштових конвертів

– Героям України, зображеним на новому поштовому випуску, на жаль, не вийде сказати “дякую” особисто. За те, що відстоювали країну, за те, що не боялися йти під кулі задля всіх нас. Але ми зробили все, щоб їх мужність і героїзм не були забуті, — зазначили на сторінці Укрпошти у Facebook.

Як відомо,серію конвертів «Героям слава!» започатковано Укрпоштою у співпраці з Генеральним штабом ЗСУ у 2014 році. Загалом у серії вийшло 16 конвертів із захисниками держави, яким посмертно присвоєно звання Героя України. ​Тираж кожного конверта — 500 тисяч примірників.​ Автор серії конвертів — український художник Володимир Таран.

9 Грудня, 2020 в 17:08 / Переглядів: 780

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про