Помер екс-голова Монастирищенської РДА

23 листопада помер екс-голова Монастирищенської райадміністрації Богдан Тихоневич. Йому було 44 роки. Про це повідомили у пресслужбі РДА.

Тихоневич Богдан Іванович народився 14 вересня 1976 року у с. Аврамівка  Монастирищенського району Черкаської області .

Після здобуття загальної середньої освіти навчався в Уманській сільськогосподарській академії, яку закінчив у 1998 році. Отримав спеціальність – економіка та організація в галузях агропромислового комплексу, аграрний менеджмент.

Трудову діяльність розпочав у 1998 році головним бухгалтером КСП ім. Щорса с. Терлиця Монастирищеснького району.

У 2001 році працював бухгалтером енергозбуту ВАТ «Черкасиобленерго» Монастирищенського району.

З лютого 2003 року призначений виконавчим директором ТОВ «Амбік» у м. Умань Черкаської області. З квітня цього ж року по травень 2005 року працював інженером з аналізу електромереж ВАТ «Черкасиобленерго» у м. Монастирище.

04 травня 2005 року за погодження Черкаської обласної державної адміністрації призначений першим заступником голови Монастирищенської районної державної адміністрації.

З 14 березня 2006 року виконував функції і повноваження голови Монастирищенської районної державної адміністрації.

Розпорядженням Президента України від 03.08.2006 № 291/2006-рп Тихоневича Богдана Івановича призначено головою Монастирищенської районної державної адміністрації.

З  2007 року обіймав посаду начальника управління агропромислового розвитку Монастирищенської районної державної адміністрації.

З лютого місяця 2013 року по квітень 2014 року Богдан Іванович очолював Христинівську районну державну адміністрацію.

З 2015 по 2019 роки був керівником  ПАТ «Жашківський маслозавод».

“За час роботи на відповідальних посадах Богдан Івановичзробив вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Монастирищенського району. Завдяки його лідерським рисам, професіоналізму та наполегливості сільськогосподарська галузь зазнала стрімкого та стабільного  розквіту. Тихоневич Богдан Іванович займав активну громадську позицію, допомагав вирішувати нагальні питання розвитку Монастирищини, завжди залишався патріотом та вірним сином рідного краю.

Словами неможливо заспокоїти розпач душі, коли цей світ залишають такі світлі, щирі люди, як Богдан Іванович. Вічна пам’ять про Тихоневича Богдана Івановича завжди житиме у наших серцях. Нехай пухом буде Вам, Богдане Івановичу, Монастирищенська земля.” – йдеться у співчутті.

23 Листопада, 2020 в 17:03 / Переглядів: 1645

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про