На Уманщині чиновник геокадастру, який попався на хабарі, продовжує займати високу посаду

Без рішення суду чиновник геокадастру Чорний Руслан Михайлович, який потрапив на лаву підсудних за вимагання хабарів, знову з’явився в народному місці. Що ж про нього відомо?

Руслан Чорний зі скандалом покидає лави поліції, де він працював дільничним,  і влаштовується працювати в геокадастр Черкащини. І ось тут починається саме цікаве: чиновник погрожує фермерам та віджимає у них землі, які їм держава виділяла для ведення фермерського господарства, а потім оформлює їх на своїх родичів.

Випадок у с. Поташ взагалі приголомшив весь Уманський район. Після погроз від Чорного у одного фермера  стається серцевий напад і той помирає. Але затримання горе-чиновника сталося за наступних обставин. Руслан Чорний попався на криміналі. Посадовець шантажував фермера з Маньківщини і пропонував «порішати» всі негаразди (ним же і створені) за певну суму. Але цього разу фермер не розгубився і звернувся до прокуратури. Чорний попався на гарячому.

Суд по справі призначено на 24 листопада ,але Чорний замість того , щоб сидіти у СІЗО, продовжує ходити на роботу. Можливо рішення суду вже поставить крапку і запроторить  перевертня у пагонах на довгі роки за грати.

23 Листопада, 2020 в 08:07 / Переглядів: 1452

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про