За жовтень мешканці Черкащини витратили на нові авто 5 млн доларів

Впродовж жовтня у Черкасах та області придбали 185 нових автомобілів на загальну суму 5 млн доларів США.

Серед брендів найчастіше реєстрували автомобілі Renault. Минулого місяця у Черкасах придбали 35 таких автомобілів. Також популярними були Toyota і Kia. Частка цих трьох брендів склала 40% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Renault Duster і Skoda Karoq.

Минулого місяця у Черкасах та області зареєстрували 140 кросоверів, що складає 75% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 38%. Щодо цінових сегментів, то 16% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні впродовж жовтня в Україні зареєстрували 8,4 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 260 млн доларів США. Серед найдорожчих авто, які купували українці минулого місяця – один Rolls-Royce Cullinan, Aston Martin DBX, по одному Bentley FlyingSpur та Continental GT. Також минулого місяця зареєстрували один BMW 8-Series Coupe, чотири Mercedes-Benz AMG-GT 4-Door, сімнадцять Mercedes-Benz G-Class.

Нагадаємо, впродовж січня-вересня поточного року в Черкасах та області придбали 1,3 тис. нових автомобілів на загальну суму 35 млн доларів США.

18 Листопада, 2020 в 12:01 / Переглядів: 281

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про