У Монастирищенському районі не зафіксовано порушень карантину у закладах торгівлі

Днями, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, районного сектору ДСНС проведено нараду з виконання протиепідемічних заходів у зв`язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у районі. Інформує пресслужба РДА.

Під час наради опрацьовані питання: стан захворюваності в районі; санітарний захист та заходи, вжиті з метою попередження поширення коронавірусної інфекції в районі; про роботу мобільної групи щодо перевірки стану дотримання населенням, зокрема, молоддю та суб`єктами господарювання, умов карантину.

За результатами наради вирішено посилити роботу робочої (мобільної) групи, яка створена для здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів і недопущення порушень вимог чинного законодавства.

Так, цього дня, робоча група, до якої увійшли представники Монастирищенського відділу поліції, працівники райдержадміністрації, представники Держпродспоживслужби, районного сектору ДСНС перевірили заклади торгівлі та місця масового скупчення молоді на предмет дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину. Під час рейду не було зафіксовано злісних порушень. З працівниками закладів та молоддю проведено роз’яснювальну роботу.

15 Листопада, 2020 в 13:44 / Переглядів: 262

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про