Виробники молока та масла для черкаських садків фальшували продукцію

Виробник, що постачав молочні продукти до черкаських садків, фальшував її, додаючи туди немолочні жири.

Про це йдеться у висновках Антимонопольного комітету, про це пише сайт 18000.

Так, 10 листопада тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету наклала штраф на низку виробників за фальшування молочної продукції. Зокрема, компанії використовували назву “масло вершкове”, проте у їх продукції виявлено домішки немолочних жирів, що позбавляє їх права використовувати відповідну назву. У деяких випадках вміст немолочних вершків досягав 90-100%.

Серед оштрафованих підприємств і виробник ПП “Сімол”, зареєстрований у Київській області.

Відповідно до даних системи “Прозорро”, саме це товариство є виробником молочної продукції, зокрема масла нібито вершкового, яке постачалося до дошкільних навчальних закладів протягом останніх років посередником “Каштан-плюс”. 

Продукція цього виробника коштувала місту у 2019 році 158 гривень за кілограм. Перемогу постачальник здобував за рахунок демпінгу під час аукціону, разом з тим ціни на продукцію оперативно піднімалися з боку чиновників Черкаської міської ради вже після укладання договору. Підставою для підняття цін були довідки саме виробників, зокрема ПП “Сімол”. 

Разом з тим, після порушення низки кримінальних проваджень та оскаржень в органах Антимонопольного комітету у 2020 році договір вперше був укладений із місцевим виробником ПАТ “Юрія”, а ціна продукції знизилась до 138 гривень за кілограм. 

13 Листопада, 2020 в 17:21 / Переглядів: 314

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про