Не впустили до лікарні: в Черкасах хвора на коронавірус жінка народила на землі

Не впустили до лікарні: в Черкасах хвора на коронавірус жінка народила на землі

У Черкасах жінка народила немовля на землі під зачиненими дверима лікарняного корпусу, бо мала позитивний тест на коронавірус. 

Про це повідомляє “ТСН”. 

Чоловік привіз дружину в обласну лікарню, де й приймають із позитивним тестом на COVID-19. В дорозі Олександр Кіркича телефонував до лікарки, яка б і мала приймати пологи, якби не COVID-19. А вже та підняла на ноги свою колегу, що працює в цій лікарні. Відділення для коронавірусних хворих уночі було зачинено. А інтервал переймів скорочувався.

“В мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відчиняє. Ми телефонували, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала”, – сказав Олександр.

Але часу не було, маля вже рвалося на світ. Олександр розстелив свою куртку просто на землі.

“Дружина народила швидко, тому в мене вже на руках була дитина”, — згадує події тієї ночі Олександр.

Коли батько тримав немовля на руках — двері лікарняного корпусу нарешті відчинилися.  

“Бригада вийшла з інвалідним візком, я не розумію, чим вони думали, обираючи такий візок. Вона не могла сісти, вона була у штанях, штани приспущені, дитина у руках, плацента не перерізана, вона не могла сісти. Вони неспішно пішли. Знаєте, що мене найбільше здивувало? Всі були дуже повільні, за винятком лікарки, яка їхала”, – поділився чоловік породіллі. 

 В обласній лікарні пологи на землі назвали неординарною ситуацією. Але, мовляв, жінці варто було викликати швидку. Та й молодий батько нібито схибив. Пішов до загального приймального відділення, а треба було до перинатального. А вже звідти  скерували б до коронавірусного.

Заступниця головного лікаря Черкаської обласної лікарні Наталя Лакуста каже – вся затримка з персоналом трапилася, бо медикам треба багато часу, щоб одягнути захисну уніформу. 

Відомо, що пуповину перерізали вже в пологовій залі, на відкриття якої породілля чекала, лежачи на зламаній каталці. А тим часом у лікарні обіцяють провести службове розслідування. 

12 Листопада, 2020 в 17:29 / Переглядів: 296

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про