Підприємець, який вчасно не закупив шкільні меблі на Черкащині, заплатить штраф

Рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено позов Уманської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі відділу освіти Монастирищенської районної державної адміністрації до фізичної особи – підприємця про стягнення штрафних санкцій за несвоєчасне виконання умов договору про закупівлю товарів (меблі шкільні) за державні кошти у розмірі 32 тис. грн.

У ході реалізації представницьких повноважень Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури встановлено, що за результатами публічних закупівель в системі «ProZorrо» визначено переможцем процедури відкритих торгів фізичну особу-підприємця, яким в подальшому всупереч вимогам законодавства за відсутності форс-мажорних обставин договірні зобов’язання щодо поставки товару (парти одномісні із стільцем), на загальну суму 495 тис. грн. в договірні строки не виконано.

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокурором заявлено позов з вимогою стягнення штрафних санкцій. Після набрання рішенням суду законної сили вживатимуться заходи щодо  забезпечення його реального виконання.

Повідомляє прес-служба Уманської місцевої прокуратури.

11 Листопада, 2020 в 14:19 / Переглядів: 288

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про