На Черкащині побудують ангари для гелікоптерів H145: деталі

У Каневі побудують ангари для вертольотів Н145

У Каневі на Черкащині побудують ангари для гелікоптерів Airbus Helicopters H145, які Україна отримала після підписання угоди з Францією.

Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю двох комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки на загальну суму майже 10,8 мільйона гривень. Строк надання послуги – до 24 грудня 2020 року, повідомляє Military Aviation.

Гелікоптерний майданчик “Канів” / Фото militaryaviation

Вертолітний майданчик “Канів”

Вертодром загальною площею 8,5 гектарів розташований за 8 кілометрів від міста Канева та в межах 1 кілометра від села Пекарі Черкаської області. Передбачає злітно-посадковий майданчик, автостоянку, керувальні доріжки, 10 гелікоптерних стоянок, термінал із пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину та конференцзалу.

Зазначається, що авіаційний ангар має передбачати можливість достатньо швидкого демонтажу. За технічною документацією авіаційний ангар має бути обладнано системами:

  • електроживлення,
  • опалення,
  • освітлення,
  • вентиляції,
  • пожежного сповіщення.

Гелікоптерний майданчик “Канів” / Схема militaryaviationНагадаємо, вертолітний майданчик “Канів” став базою для нових гелікоптерів H145 Національної поліції України. Його побудували до Євро-2012, а 17 липня 2012 року – передали на баланс Державного підприємства обслуговування повітряного руху України. З 1 березня 2013 року вертодром почав свою операційну діяльність.

8 Листопада, 2020 в 11:03 / Переглядів: 486

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про