На Черкащині у будинку культури бібліотекарка створила музей села

Суспільне: Черкаси
На Черкащині у селі Кропивна Золотоніського району в приміщенні будинку культури бібліотекарка Алла Розумна створила музей села. За її словами, найдавнішому експонатові – козацькому рушнику – сотня років.
Про це поівдомляє Суспільне: Черкаси.
Жителька села Кропивна Лідія Дзюбан розповіла, що до музею принесла кілька старовинних речей зі свого горища. Зробила це на прохання бібліотекарки Алли Розумної:
“Це ще доречі довоєнні, їм близько 80-ти років. І такі рушники, такі рядна, коли прали, то їх же праскою не вигладиш, були тоді рубель і качалка”, – розповіла Лідія Дзюбан.

Суспільне: Черкаси
Зі слів бібліотекарки, експонати їй позносили жителі Кропивної:
“Це речі, якими користувалися наші односельчани, речі широкого вжитку: рубель, качалка, гребінь. Є також праска, до якої закладали розпечене вугілля і так прасували одяг”.
За словами Алли Розумної, музей у бібліотеці працює сім років.
Залиште коментар