У черкаському пологовому будинку припиняється госпіталізація пацієнток

Від сьогодні зупиняється госпіталізація пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку, в приміщенні якого планують створити тимчасовий інфекційний стаціонар для пацієнтів, хворих на коронавірус.

Про це йдеться у відповідному наказі департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР, що наявний у редакції “18000”.

Згідно з наказом, має бути створена робоча група щодо забезпечення та функціонування тимчасового інфекційного стаціонару для надання медичних послуг хворим на коронавірус на базі будівлі другого пологового будинку. До неї має ввійти й директор пологового Володимир Зеленько, який до 4 листопада повинен надати пропозиції щодо залучення працівників філії №2 “Центру матері та дитини”, які проти створення тимчасового стаціонару, до лікування “ковідних” пацієнтів.

Також Зеленько має організувати припинення від сьогодні, 3 листопада, госпіталізації пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку.

Крім цього, очільниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна, в підпорядкування якої потрапляє тимчасовий госпіталь, має до 4 листопада розробити та затвердити його організаційну структуру, а також до 20 листопада забезпечити засобами індивідуального захисту потенційних працівників стаціонару й харчуванням та можливістю лабораторного обстеження його пацієнтів.

Нагадаємо, у Черкасах на базі другого пологового будинку хочуть відкрити тимчасовий інфекційний стаціонар  для пацієнтів, хворих на коронавірус. Відповідне рішення 30 жовтня ухвалила місцева комісія з ТЕБ та НС. Лікарів пологового міська влада тимчасово планує перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Натомість колектив таке рішення вважає кроком до закриття закладу.

2 листопада під час ранкових зборів представники колективу пологового заявили, що більше не довіряють своєму головному лікареві, оскільки думають, що він незацікавлений у збереженні закладу. Цього ж дня під час зустрічі із директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволодом Кульчиковським колектив заявив, що готовий до протестів, зокрема перекриття дороги.

4 Листопада, 2020 в 09:26 / Переглядів: 597

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про