Стало відомо, коли оголосять результати місцевих виборів у Черкаській області

vybory pidrahunok

Згідно з календарем виборчої кампанії, офіційні результати місцевих виборів 2020 в Україні повинні бути оприлюднені до 6 листопада включно. Відповідну інформацію підтвердив і голова Черкаської міської ТВК Денис Бобер. 

Відповідно до Виборчого кодексу, до 3 листопада включно (не пізніше за 9 день після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія має встановити підсумки голосування на виборах за пропорційною системою в межах відповідних територіальних виборчих округів.

До 6 листопада включно (не пізніше за 12-й день після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія повинна встановити результати виборів/голосування у єдиному багатомандатному виборчому окрузі, єдиному одномандатному окрузі, багатомандатних округах. 

На запитання журналістки видання «ВиЧЕрпно» про кількість опрацьованих протоколів, Денис Бобер відповіді не дав і зазначив, що часу на розмову з нами він не має:

«Можна я буду далі опрацьовувати протоколи, а не витрачати свій час, якого в мене немає? Я сплю по 2 години в день і зараз переді мною лежить купа протоколів, які я маю перевірити, а я розмовляю з вами!» — сказав Денис Бобер.

3 Листопада, 2020 в 12:45 / Переглядів: 973

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про