Мером Умані буде Ірина Плетньова від партії «За майбутнє»

Стала відома інтрига мерських виборів у стотисячної Умані Черкаської області, де за результатами паралельного підрахунку і відповідно до протоколів з мокрими печатками, які вже на руках, перемогла кандидат від партії «За майбутнє» Ірина Плетньова. Однак офіційний підрахунок ще триває.

Про це йдеться на сайті Факти.

Нагадаємо, Ірина Плетньова майже вісім років працювала керівником громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка і була місцевим депутатом.

“Дякую за підтримку! Телефон розривається від поздоровлень! Ви вибрали мене своїм мером! Офіційні результати ще не оголошені, але за попередніми підрахунками і відповідно до протоколів з мокрими печатками, які вже на руках, у нас впевнена перемога », – подякувала Ірина Плетньова уманчанам.

Так, згідно з попередніми підрахунками, Ірина Плетньова отримала 6065 голосів, чинний мер Умані Олександр Цебрій – 4149 голосів, Андрій Дикун – 3825 голосів.

«Великий відрив у голосах свідчить про вашу повну підтримку і жадобі змін! Перш за все, спасибі всім, хто, незважаючи на все, прийшов на місцеві вибори і проголосував. Я і наша команда з відповідальністю ставимося до представленій програмі розвитку міста Умані та села Полянецьке і обіцяємо докласти всіх зусиль для її виконання. Умань стане краще і комфортніше », – додала Ірина Плетньова.

Як зазначають місцеві ЗМІ, громадські організації і жителі Умані, вибори були проведені без порушень.

27 Жовтня, 2020 в 17:39 / Переглядів: 954

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про