До Дня захисника України в Умані висадили пам’ятну алею

Напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва уманські лісівники з громадськістю висадили алею біля пам’ятника Залізняку і Гонті в місті Умань. До заходу долучилися представники місцевого самоврядування, спілки воїнів АТО, Уманського козацтва та громадськість, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Учасники акції висадили 45 саджанців дуба червоного та 25 – липи звичайної, – загалом висадили 70 дерев, які були надані Уманським лісгоспом.

«Уманські лісівники вирішили відзначити це свято по-особливому, гарною та корисною справою, тож відгукнулися на ініціативу місцевих активістів і висадили в Умані пам’ятну алею. Такі заходи не лише згуртовують, а й лишають по собі гарний слід для усіх нас на майбутнє», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Комунікація з громадськістю – це один із важливих аспектів в роботі уманських лісівників. Аби заручитися підтримкою місцевих громад та досягти взаєморозуміння, лісівники часто запрошують населення до участі в різноманітних лісівничих акціях, а також самі активно долучаються до місцевих заходів.

14 Жовтня, 2020 в 09:34 / Переглядів: 412

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про