На Черкащині призвуть на строкову службу 507 осіб

Протягом 1 жовтня – 31 грудня в Черкаській області на строкову службу планують відправити 507 призовників.

Про це під час прессконференції повідомив заступник військового комісара Черкаського обласного військового комісаріату, начальник відділу комплектування та призову Олег Петров.

Із 507 осіб 290 черкащан призвуть до Збройних сил України, 172 – до Нацгвардії, 30 – до Державної прикордонної служби та 15 – до Державної спеціальної служби транспорту.

Водночас для підрозділу Збройних сил України призов відбуватиметься у два етапи. Перший етап вже відбувся: із області було призвано 140 осіб. Наступний етап відбудеться із 23 по 27 листопада.

Перші відправки розпочалися 5 жовтня.

– Призовникам, які не приходять на проходження медичної комісії,  повторно надсилаються повістки. Коли вони не прибувають повторно, матеріали передаються до органів Національної поліції щодо проведення розшукових дій, – зазначив Олег Петров. – На сьогодні на збірний пункт було подано 176 осіб – усі вони бажають проходити службу. Повторно їх не доводилося оповіщувати.

Також він додав, що перед проходженням служби призовники мають пройти тест на коронавірус ІФА-методом. Направлення на їхнє проходження надаватимуть під час проходження медичної комісії. У разі виявлення в призовника позитивного тесту, йому надаватиметься час на лікування, після чого відбудеться повторне тестування. Тоді лікарем буде визначено чи підлягає призовник проходженню служби, чи надаватиметься відстрочка.

10 Жовтня, 2020 в 20:16 / Переглядів: 214

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про