На Драбівщині редактор місцевої газети прихистив аж сімох лебедів

На Драбівщині редактор районної газети прихистив і врятував лебедів. Тепер його лебедине господарство ще поповнилося. Пише “Черкаський край“.

— Директор ТОВ МРГ “Драбівське” Віталій Олександрович Омельян, повідомив, що родина Вітрових – Сергій Васильович та Лариса Михайлівна – врятували молодого лебедя, якого намагався в селі загризти собака. Господар прогнав пса і забрав лебедя, — пише в соцмережі Микола Комнатний. — Тепер проблема, куди подіти птаха, щоб він не загинув і, зміцнівши, міг полетіти? Звичайно, ми з дружиною не відмовили надати притулок ще одному лебедю, яких утримуємо, оскільки птахи з різних причин не можуть літати. Нам їх привезли з різних сіл району, тож до шести долучився і сьомий. Здається, самочка. Тож дали кличку Надійка.

Як розповідає зоозахисник, “безнадійний” лебідь лише один: він точно не літатиме, адже пошкоджені крила, одне підв’язують, щоб не тягав по землі. Треба б крило ампутувати, але таких операцій не роблять в клініках області… І в що це обійдеться? Решта мають можливість полетіти. Родина дякує всім, хто долучився до порятунку Надійки.

24 Вересня, 2020 в 20:58 / Переглядів: 449

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про