У Черкаській області хочуть створити банк грудного молока

Показник смертності новонароджених у Черкаській області – 6,58. Максимальний по Україні – 6,68. Тоді як антенатальна смертність (у період від 22 тижнів до початку пологів) – 5,64, що перевищує загальноукраїнський показник. Тому створення банку грудного молока вплине на покращення ситуації. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА. 

“Ми повинні боротися за кожне дитяче життя. Банк грудного молока допоможе знизити показники дитячої смертності. Передчасно народжені діти отримують штучні суміші, які не замінюють натуральне грудне молоко. І тут варто говорити не лише про передчасно народжених, це діти ВІЛ-інфікованих, діти із слабким імунітетом і т.д. У європейських країнах вже давно запроваджені подібні банки. У нас же – лише один в місті Києві. І він показав свою ефективність. Вивчаємо можливості запровадження такого ж банку у нас”, – сказав голова ЧОДА Сергій Сергійчук.

За словами головного лікаря обласної дитячої лікарні Олександра Дудникав закладі на базі перинатального центру вже вивчають можливість свторення банку. Найближчими днями медики закладу готові виїхати в Київ ,аби перейняти досвід.

23 Вересня, 2020 в 12:34 / Переглядів: 521

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про