Постраждалий від вибуху у Ватутіному чоловік досі в тяжкому стані

Майже 2 тижні перебуває в лікарні постраждалий від вибуху газу у Ватутіному. Нагадаємо, увечері 11 вересня в одному з будинків Ватутіного прогримів вибух. Господар будинку в цей момент саме зайшов до кімнати. З тяжкими опіками його доправили до обласної лікарні.

Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

Того вечора ватутінець святкував народження дитини. Його дружина ще перебувала у пологовому будинку. Про трагедію дізналася від сусідки.

Мене не було вдома тоді. Сусідка зателефонувала й розказала, – каже дружина Ірина Шевченко. – Що конкретно сталося, не можу поки сказати. Раніше повідомляли, що котел вибухнув. Насправді це сталося через витік газу з труби, яка підходить до плити. Чоловік дуже обгорів. Він того вечора з товаришем святкував народження нашої дитини. Більшого поки не можу допитатися. Друг теж не розуміє, як так сталося. Медики кажуть, що в чоловіка пошкоджено 35 відсотків шкіри. Та, як на мене, там все серйозніше.

Постраждалого ватутінця поки не оперували. Медики побоювалися за його життя. Коли стабілізують стан, готуватимуть до пересадки шкіри. Поки не відомо, яка сума знадобиться на лікування.

Реквізити для допомоги: 4149 4991 4487 8335 – Ірина Шевченко

22 Вересня, 2020 в 10:11 / Переглядів: 710

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про