На Золотоніщині одна із жінок інфікувалася коронавірусом вдруге

фото тематичне

На зустрічі з головами квартальних комітетів Золотоноші директор міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Антонова ознайомила присутніх із ситуацією щодо захворювання на COVID-19 серед золотонісців. За її словами, кількість хворих незначна, але на порозі – осінь, що зазвичай сприяє появі вірусних інфекцій– передає “Золотоноша.сіті”.

– У цілому на коронавірусну інфекцію у місті захворіло 40 осіб, − сказала Віра Омелянівна. – 26 з них уже побороли недугу. З 14 людей, котрі мають симптоми і лабораторне підтвердження цієї хвороби, 2 жінки лікуються стаціонарно, а 12 – амбулаторно. Одна із стаціонарних хворих переведена з інфекційного у терапевтичне відділення для лікування супутнього захворювання. Є серед хворих містянка, котра захворіла вдруге.

Як розповіла лікарка, проблема в тому, що новий вірус ще не вивчений досконало, немає засобів профілактики, як, припустимо, для грипу. Люди втомилися від режиму обмежень, стали агресивними, неадекватно реагують на зауваження. За останній тиждень на особистому прийомі виявлено трьох відвідувачів, у яких підтвердилася коронавірусна інфекція.

19 Вересня, 2020 в 10:13 / Переглядів: 369

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про