Для чого міський голова Умані взяв у хасидів гроші

Благодійники Ізраїлю передали Уманській міській лікарні 2,5 млн грн для облаштування ПЛР-лабораторії. Про це повідомляється у соціальній мережі фейсбук.

Проте нагадаємо, що ще у середині квітня в Умані ініціювали створення ПЛР лабораторії, оскільки уманчанам доводилося чекати по кілька днів, аби у розпал епідемії отримати із Черкас результат аналізу на COVID-19.Директор КНП «Уманська міська лікарня» Ігор Григоренко, за дорученням міського голови Олександра Цебрія, вивчив можливість створення такого підрозділу та наприкінці квітня уманським підприємцям презентовано проект лабораторії. Лікарня придбала ампліфікатор для діагностики методом полімеразно-ланцюгової реакції. Вартість апарату більше 1 млн. грн. Придбаний він за благодійні кошти, які надійшли на цільовий рахунок, відкритий при КНП «Уманська міська лікарня».

На даний момент лабораторія так і не запрацювала, хоча начебто для цього були і умови, і гостра потреба. Тож на які цілі міський голова Умані Олександр Цебрій взяв кошти у хасидів і чи підуть вони за цільовим призначенням – невідомо.

15 Вересня, 2020 в 20:28 / Переглядів: 887

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про