Матусівська громада «з нуля» створила комунальний автопарк

Одразу після об’єднання, громада заснувала комунальне підприємство, яке б дуже хотіли мати інші громади області.

2 фото

– Ми починали з нуля, а сьогодні маємо техніку, що є не у кожній громаді, – констатує директор комунального підприємства «Відродження» Матусівської сільської ради  Юрій Малик. – Є два трактори з причепом, плуг, культиватор, дискова борона, погружчик, причіп для посипання доріг, рециклер для приготування асфальту та переробки для ямкового ремонту, віброплита, бензокоси та  бензопили, дробилка.

На нас лежить увесь благоустрій громади. Робимо все, і на совість – можливо, тому наше КП включили до десятки у регіональному реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

1 фото

Приводимо до ладу найбільш проблемні ділянки доріг в громаді, косимо, прибираємо, забезпечуємо школи дровами та трісками на зиму, проводимо ремонти.  Саме зараз  ремонтуємо маніпуляційну та оглядову кімнати  матусівського ФАПу, встановлюємо навколо нього огорожу. Перед цим зробили  ремонт  кабінету лабораторії у  матусівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

3 фото

Надаємо послуги населенню – оранка, культивація, дискування, проводимо косметичний ремонт приміщень, обрізаємо дерева, ріжемо дрова, б’ємо обрізані гілки на тирсу. Уже зараз від людей назбиралось заявок на оранку землі під озимі посіви.

Плануємо організувати  повуличне вивезення відходів, від кожного будинку. Уже встановили біля шкіл  контейнери для збору відходів. Спеціально для вивезення сміття плануємо придбати самоскид. А зараз вивозимо стихійні сміттєзвалища на території громади – збираємо сміття і бите скло, розчищаємо чагарники. Після прибирання ці місця стоять чисті, люди більше не смітять… Роботи вистачає – до нас звертаються й інші громади – за ремонтом доріг, наприклад. Але у нас велика громада, роботи вистачає, тому поки обслуговуємо лише свою ОТГ.

Про це повідомляє пресклуб реформ.

12 Вересня, 2020 в 10:49 / Переглядів: 520

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про