В уманському педагогічному університеті знову брешуть

В.о. ректора Уманського державного педагогічного університету Олена Дудник у черговому зверненні до громадськості вкотре стверджує, що жодних скорочень та звільнень немає. Та це цілковита брехня!

Звільнено 120 сумісників (зовнішніх і внутрішніх) – це кандидати наук, доктори. Жодному не пропонується робота, на вивільнені ставки заводять «своїх». Ніхто за цим не слідкує і не думає про якість освіти, головне, щоб «правильно голосували».

Таких «своїх» уже більше 30. Більшість з них уже і забулися, вибачте не в образу, в силу своїх літ, що таке вища школа, а про дистанційне навчання що і говорити… Прикро, коли так лицемірно обманюють…

Щодо конкурсу на заміщення, то в.о. ректора дійсно надає перевагу 70-літній гімнастці, а не майстру спорту, не перспективній молоді, що готується до захисту наукових робіт, а тим, кого в минулому не було обрано за конкурсом. А скільки вже є таких, які попереджені про подальше звільнення? А їх, на жаль, вже теж не одиниці. Ще можна наводити багато прикладів… Брехня… Лицемірство… Безкарність… Все це породжує злочин…

Щодо організації виборів ректора, все робиться для того, щоб вони не відбулися вчасно. Організаційний комітет та виборча комісія у складі змінилася на 90 відсотків , не дивлячись на рекомендації МОН щодо непромірності таких змін. Більш того, використовують на свою користь і приїзд паломників, знову намагаючись максимально перенести процес навчання в дистанційний режим, щоб вчасно не провести вибори серед студентів.

8 Вересня, 2020 в 16:11 / Переглядів: 1500

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про