На Уманщині виявлено порушення режиму відбування покарання у виправній колонії

Уманською місцевою прокуратурою на виконання завдання Офісу Генерального прокурора України в серпні 2020 року проведено перевірку додержання кримінально-виконавчого законодавства в частині забезпечення дотримання режимних вимог, а також дотримання прав в’язнів при накладенні на них стягнень в державній установі «Старобабанівська виправна колонія (№92)» Міністерства юстиції України.

В ході відвідування прокурором приміщення відділень дільниці посиленого контролю встановлено, що 31 серпня 2020 року в камері № 6 засудженому, який є злісним порушником режиму утримання, черговим видано немаркованого ножа для користування під час харчування.

Після чого засуджені, які утримувались у вказаній камері, тривалий час занавішували камери відеоспостереження, чим створили загрозу безпеці як засудженим, так і персоналу. Проте, службовими особами колонії зазначений факт залишений поза увагою, заходи дисциплінарного впливу до спецконтингенту не застосовувались. Вказане порушення усунуто під час безпосереднього відвідування прокурором вказаної камери.

Окрім цього, виявлено факт незаконного поміщення засудженого до дільниці ізолятора в порушення ст.135 КВК України (дотримання процедури дисциплінарного провадження), а також численні факти порушення засудженими та працівниками установи вимог ст.102 КВК України (додержання режимних вимог).

За результатами перевірки Уманською місцевою прокуратурою внесено вказівку про усунення виявлених порушень та притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури

8 Вересня, 2020 в 12:56 / Переглядів: 943

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про