Через бажання помститися черкащанин повідомив поліції про неправдивий вибух

Поліція затримала жителя Лисянськи, який надав неправдиву інформацію про вибух. Свої дії чоловік вмотивував бажанням помститися коханій. 

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Вночі 26 серпня на спеціальну лінію “102” зателефонував чоловік й розповів оператору про те, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і невдовзі мають статися вибухи.

Як з’ясували правоохоронці, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Свої дії він пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією.

Нині за цим фак­том від­кри­то кри­мі­наль­не про­вад­ження за ч. 1 ст.259 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни — за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу без­пе­ці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності. Чоловіку оголошено про підозру. Раніше він вже був судимий.

За вчинене чоловіку загрожує від­по­ві­даль­ність у виг­ля­ді поз­бавлен­ня во­лі терміном від двох до шес­ти ро­ків.

Буде ”взрив”: на Черкащині поліцейські затримали чоловіка через неправдиве повідомленняПра­ців­ни­ки Лисянського від­ді­лу по­лі­ції Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області за лі­че­ні го­ди­ни вста­но­ви­ли осо­бу та зат­ри­ма­ли чо­ло­ві­ка, який те­ле­фо­ном надав неправдиве повідомлення. О пів на першу ночі, 26 серпня, на спеціальну лінію «102» зателефонував чоловік й розповів оператору про те, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і, невдовзі, мають статися вибухи. Правоохоронці одразу почали працювати над встановленням особи. Вони швидко з'ясували, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки. Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння. Свої дії пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією. За да­ним фак­том від­кри­те кри­мі­наль­не про­вад­ження за ч. 1 стат­ті 259 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни — за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу без­пе­ці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності. Сан­кція ці­єї стат­ті пе­ред­ба­чає від­по­ві­даль­ність у виг­ля­ді поз­бавлен­ня во­лі на строк від двох до шес­ти ро­ків.Чоловіка, який раніше вже був судимий, пра­ців­ни­ки по­лі­ції зат­ри­ма­ли в по­ряд­ку стат­ті 208 Кри­мі­наль­но­го про­це­су­аль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їні. У ско­єно­му він зіз­нався. Затриманому вже оголошено про підозру. На­ра­зі ви­рі­шу­єть­ся пи­тан­ня про об­рання за­по­біж­но­го за­хо­ду.#поліція #черкаси #розкриття

Posted by Поліція Черкаської області on Wednesday, 26 August 2020

27 Серпня, 2020 в 13:46 / Переглядів: 302

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про