В Уманському та Черкаському районах триває поточний середній ремонт

На Черкащині продовжують ремонтувати дороги. Триває поточний середній ремонт в Черкаському та Уманському районах.Ремонтують більше чотирьох кілометрів ділянки від села Доброводи до села Гереженівка Уманського району  км 208+000  км 212+233. Це автодорога Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. На цій ділянці дороги вирівнюють шар асфальтобетонного покриття, облаштовують та укріплюють узбіччя, зрізують порослі. Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Також ремонтують дев’ять кілометрів дороги між селами Мошни та Софіївка Черкаського району км 36+800  км 45+800. Це автодорога Р-10/Р-09/Черкаси-Чигирин-Кременчук. На ділянці влаштовують основу дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші, яку обробили цементом, встановлюють прикромкові водовідвідні лотки. Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують та введуть в експлуатацію 67,2 кілометрів дорожнього покриття.За інформацією Служби автомобільних доріг у Черкаській області 

22 Серпня, 2020 в 14:22 / Переглядів: 358

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про